hudba 2,587 Zobrazení

Karmen Pál-Baláž predstavila videoklip k skladbe 'Anjel'

Karmen Pál-Baláž, ktorá sa v súťaži Superstar umiestnila na treťom mieste, vydala svoj debutový singel.
od Pavol 2019-01-16
 

Karmen Pál-Baláž, ktorá sa v súťaži Superstar umiestnila na treťom mieste, vydala svoj debutový singel.

Po konci Superstar na seba upozornila vďaka spolupráci s kedysi slávnou skupinou Peha, koncertovala s kapelou Acoustic Nights a teraz sa stavia na vlastné nohy a predstavuje singel a videoklip "Anjel".

Skladba má neobvyklý príbeh. Text napísala Adriana Pusztová, mladá mamička z Popradu, a poslala ho Adamovi Ďuricovi. Ten si ho pred nedávnom znovu zobral do ruky a rozhodol sa, že k nemu zloží hudbu. Už od začiatku však vedel, že pieseň nebude spievať on, ale ponúkne ju niekomu inému. Potom počul na jednej akcii spievať práve Karmen a voľba bola jasná.

"Adam ma oslovil cez vydavateľstvo Universal a ja som hneď po prvom počúvaní vedela, že idem do toho," rozpráva nadšene Karmen.


Klip ku skladbe si vzal na svoje plecia český režisér Jakub Mahdal a natočil ho v Bedrichove na Liberecku. Všade je k videniu veľa snehu, malebná krajina a Baláž, ktorá si do klipu obliekla princeznovské šaty. Romantický slaďák získava vďaka jej skrytému hlasu špecifický rozmer. Interpretka ukazovala potenciál už počas SuperStar a podobné kontakty, ako je ten s Ďuricom, by jej mohli prísť aj v budúcnosti.

Samotný videoklip nájdete na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Týmto listom sa rozlúčil Alan Rickman po dokončení poslednej časti Harryho Pottera
Nasledujúci článok Film Sociálna sieť, ktorý rozpráva príbeh o Facebooku by mohol dostať pokračovanie