horoskopy 2,730 Zobrazení

4 dôvody, prečo každý z nás potrebuje mať kamaráta v znamení Býka

Býk má síce svoje muchy, ale dobrý priateľ to rozhodne je. Prečo by ste ho mali mať po svojom boku?
od Pavol 2019-07-01
 

Priatelia sú v živote každého z nás veľmi dôležití. Nie je jednoduché nájsť človeka, ktorý by spĺňal všetky parametre skvelého kamaráta. Býk má síce svoje muchy, ale dobrý priateľ to rozhodne je. Prečo by ste ho mali mať po svojom boku?

1. Môžete sa na neho vždy spoľahnúť

Býci sú veľmi lojálni k svojmu blízkemu okoliu. Nie je však jednoduché sa do takej pozície dostať. Býci si totiž pozorne vyberajú, koho si pustí k telu. Ak sa vám to podarí, máte obrovské šťastie. Nikdy vás nenechá v štichu. Dokáže sa za vás zaručiť a vysekať vás z ťažkostí. Dá za vás pokojne aj ruku do ohňa. Budete sa s ním cítiť ako so starším súrodencom, ktorý vás za každú cenu ochráni. Bude vám pomáhať aj vo chvíli, keď bude sám na dne. Zoberie všetky sily a venuje je vám. Keď budete mať i napríklad v noci problémy, nebude váhať ani minútu, vyskočí z postele a hneď sa za vami vydá. Takého priateľa do nepohody potrebujeme všetci. Ak máte kamaráta v znamení Býka, ostatní vám ho môžu len závidieť.

2. Má chuť do života

Býk robí veľa činností s veľkou chuťou. Dokáže si užívať života a nakaziť vás tým. Nestráca zmysel pre humor ani v ťažkých situáciách. Pomerne ľahko dokáže ostatné rozveseliť a vybudovať si u ostatných prirodzenú autoritu. Veľa ľudí k nemu vzhliada. Pozná tie najlepšie bary a reštaurácie v meste, rád vás zoznámi s novými ľuďmi. S ním sa nebudete nudiť. Keď ste smutní, stačí sa k Býkovi pridať a hneď sa vám zlepší nálada. Býci sú odborníci aj na sex. Ten im ide veľmi dobre. Hodí sa teda aj na kamaráta s výhodami. Hrátky v posteli si s ním nepochybne užijete. Neodporúčame vám ale sa do neho zamilovať, pretože má pomerne výbušnú povahu, ktorá sa najviac prejaví práve v dlhodobom spolužití.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Horoskop na JÚL
Nasledujúci článok Shawn Mendes a Camila Cabello s novinkou Señorita