hudba 408 Zobrazení

Ricky Martin vyhlasuje mier vo svojej silnej balade Tiburones

Ricky Martin posiela v novej balade silný odkaz pre spoločnosť
od Pavol 2020-01-24
 

Len pár týždňov od prvej šou, ktorá odštartuje jeho Movimiento Tour, vydal Ricky Martin výkonnú pieseň „Tiburones“ (Žraloky), ktorá podporuje mier, lásku, jednotu a prijatie.

Skladba „Tiburones“, ktoré malo premiéru 24. januára, napísal Pablo Preciado a venezuelský spevák a skladateľ Oscar Hernandez, Ricky Martin sa vracia k nezabudnuteľným baladám s hlbokými textami a úprimnou interpretáciou. "Je to veľmi emotívna pieseň, ktorá hovorí o zjednotení dvoch, ktorí by nemali strácať čas bojom," povedal skladateľ piesne Hernandez pre Billboard. „Je to návrh na zmenu nasmerovania, plánov a nápadov s jednoduchým dôvodom spoločného postupovať ďalej. A za každú cenu „pre vás čokoľvek, plávať so žralokmi“

Hudobný videoklip, ktorý bol natočený v Portoriku, predstavuje dych života, keď je potrebné zjednotenie. Režíroval ho Kacho Lopez.

„S videoklipom som chcel zachytiť veľmi univerzálny príbeh, a preto som ho chcel natočiť v Portoriku. Pieseň aj video stelesňujú všetky emócie, energiu a pocit, ktoré sú symbolom, keď sa stretneme. ako ľudia,“ vyjadril sa interpret pesničky Ricky Martin.

Samotný videoklip nájdete na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok 8-ročný chlapec pomáha svojej mame so záchranou bezmocných psíkov a hľadá im domov
Nasledujúci článok Táto fotka otecka, ktorý sa modli za svoje dieťa obletela celý svet