zaujimavosti 696 Zobrazení

Aký typ ženy ste podľa mesiaca, v ktorom ste sa narodili?

Čo o vás prezradí mesiac narodenia?
od Pavol 2018-08-08
 
loading...

Vedeli ste, že mesiac vášho narodenia môže určiť niektoré vlastnosti vášho charakteru? No, áno, prečítajte si tento článok a zistite, čo váš mesiac narodenia hovorí o vás a vašej osobnosti:

Január

Mali by ste vedieť, že ženy narodené v januári sú naozaj ambiciózne, ale pomerne vážne a konzervatívne. Tieto ženy sú tiež veľmi kritické. Zriedka sa rozhnevajú, ale musíte byť veľmi opatrní a vyhnúť sa im, keď sú v takom stave. Mali by ste tiež vedieť, že tieto ženy si nechajú svoje pocity pre seba. Jediní ľudia, ktorí sa môžu k týmto ženám priblížiť, sú tí, ktorí sú na tej istej intelektuálnej rovine a tí, ktorí majú rovnaké názory.

 

Február

Ženy narodené vo februári majú pomerne abstraktný spôsob myslenia, takže mnohí ich nemôžu pochopiť. Musíte byť k ním veľmi trpezliví výkyvy nálad majú veľmi často. A tieto ženy sú tiež veľmi romantické a urobia čokoľvek pre osobu, ktorú majú radi. Nikdy sa nevrátia k osobe, ktorá ich zradí.

Marec

Ženy, ktoré sa narodili tento mesiac, je ich veľmi jednoduché osloviť, až kým nezačnú byť otravné. Tieto ženy sú verné a zbožné, ale ak sú rozhnevané, môžu ukončiť všetko. Iba skutoční muži skutočne ocenia tieto ženy, ktoré majú vo všeobecnosti silnú charizmu a šarm, ktoré sú skutočne očarujúce. Mali by ste tiež vedieť, že bývanie so ženou narodenou v marci je skutočným potešením. Avšak nezamilujú sa tak ľahko, lebo neskočia na hry mužov.

Apríl

Ženy narodené v apríli sú skutočné diplomatky. Znamená to, že komunikácia je vaša najsilnejšia spojitosť. Niekedy sú tieto ženy tiež náchylné na sebaľútosť. Tieto ženy tiež veľmi žiarlia, keď si však získate ich dôveru, môžu vás urobiť najšťastnejším mužom na svete. Je to čiastočne preto, lebo sú otvorené len tým, ktorí si ziskajú ich dôveru.

Pokračovanie na ďalšej strane...

 

loading...
Predchádzajúci článok Na večnosť odišiel legendárny Stan Mikita
Nasledujúci článok Hviezda najsledovanejšej telenovely na Slovensku!